© 190920__TOURISMUS STEYR Stadtansichten

Turistika v oblasti národního parku

Reichraming, Oberösterreich, Österreich

Nedotčená divočina a čisté vody, původní alpské zemědělství a bukové lesy pod ochranou UNESCO se snoubí s historickým dědictvím a rozmanitou architekturou. Příroda a kultura se u nás spojují a vytvářejí tajuplný a okouzlující ráj pro všechny turisty, výletníky i sportovce.

Tip: Ne-Čt 4 zůstaňte 4 noci, zaplaťte 3!

Staré bukové pralesy Národního parku Kalkalpen (Vápencové Alpy) vybízí k expedici. Zvlněné kopce a výšiny, z nichž se nabízí fantastické panoramatické výhledy a jedinečné přírodní výjevy lákají k pořádné turistické výpravě. Více než tisíc let staré město Steyr dýchá romantickou atmosférou a Hornorakouská zemská výstava Arbeit. Wohlstand. Macht nechává nahlédnout do světa tamních měšťanů, řemeslníků a šlechty.

Dotazy k plánovanému datu příjezdu prosím zasílejte na anfrage@steyr-nationalpark.at

• 3 přenocování
nabídka

* 3 noci se snídaní od čtvrtka do soboty nebo 4 noci od neděle do čtvrtka