© 190920__TOURISMUS STEYR Stadtansichten

Pumptrack Kirchdorf an der Krems

Kirchdorf an der Krems, Oberösterreich, Österreich
  • vhodné pro skupiny

Pro ty, kteří nejsou obeznámeni s pump tracky, uvádíme několik slov na vysvětlenou. Pump track je okruh s vlnami a prudkými zatáčkami. Dráha se nazývá PUMPtrack, protože na ní nemusíte šlapat do pedálů ani se potápět. Rychlost se buduje taháním a tlačením přes kopce a propady. Tím se trénuje síla, koordinace a vytrvalost zároveň a zábavnou formou.

Kirchdorfská pump tracková dráha je asfaltová. To znamená, že zde může jezdit cokoli, co se kutálí. Jízdní kola, koloběžky, inline brusle, skateboardy a dokonce i balanční kola. Bavit se zde mohou všichni, od nejmladších po nejstarší, od úplných začátečníků po profesionály. Areál je otevřen všem a lze jej využívat zdarma.

Pro všechny, kteří jsou s pump tracky trochu obeznámeni. Pumpovací dráha Kirchdorf je postavena na ploše přibližně 850 metrů čtverečních. Je vyasfaltovaná a nabízí různé tratě, dvě dvojkombinace a změny směru.

Pump track se nachází přímo před radnicí v Kirchdorfu(Weinzierler Straße 26, 4560 Kirchdorf an der Krems). K dispozici je zde dostatek parkovacích míst. Pro ty, kteří si chtějí odpočinout (nebo pro diváky), je k dispozici posezení s venkovními slackliny.

• stále otevřeno (24/7)
  • otevřeno denně

Parkování
  • parkovací místa: 50
  • parkovací místa pro tělesně postižené: 2
Příjezd veřejnou hromadnou dopravou
Plánovač tras pro individuální turistiku
  • jízda na kole
  • horské kolo
  • Vhodné pro skupiny
  • Vhodné pro školní třídy
  • Vhodné pro mladistvé
  • Vhodné pro jednotlivce
  • Vhodné s přáteli
sezóna
  • jaro
  • léto
  • podzim

O informace požádejte na výše uvedeném kontaktu.

kontakt & servis

Pumptrack Kirchdorf an der Krems