Haus Ölberggasse



- vhodné pro rodiny
Haus Ölberggasse se nachází mezi městským náměstím a zámkem Lamberg v klidné postranní uličce. Skládá se ze dvou pater, jejichž rozdělení je následující. Přízemí: vstupní prostor, jedna místnost s manželskou postelí nebo dvěma jednolůžkovými postelemi, koupelna s WC, vanou, umyvadlem a pračkou, a malá místnost s infračervenou kabinou.
Pokračuje se dřevěným schodištěm do obytné kuchyně s rozkládací pohovkou, z chodby do malé místnosti s postelí. Hned vedle schodiště se nachází koupelna s umyvadlem, WC a sprchovým koutem. Kuchyně je plně vybavená. V obývacím pokoji a ložnici se nachází televizor. Internet je k dispozici.
Vytápění domu je podlahové.
- Počet pokojů: 1
- Počet lůžek: 4
Ferienhaus, Dusche und Badewanne, 2 Schlafräume
Ložnice v přízemí: TV, manželské nebo jednolůžkové postele, skříň, malý pokoj v přízemí s infrakabinou. Malý pokoj v patře s jednou postelí a skříní, obývací kuchyně v patře s rozkládací pohovkou, TV, zařízená a vybavená kuchyně, Internet
- velikost: 70m²
- max. osob: 4
- místnosti na spaní: 2
- místností (celkem): 3
- od 37,60 €
- koupelna / lázně
- kuchyně
- WC
- místnosti na spaní
- povlecení
- ručníky
- nekuřák
- (koupací) vana
- sprcha
- myčka nádobí
- možnost mrazáku
- mikrovlnná trouba
- chladnička
- pračka
- CD přehrávač
- DVD-přehrávač
- TV
- internetová přípojka
- rádio
- Wi-Fi
úschovna / komora, Pec, Žehlička, Deky, Digestoř, Elektrický sporák, Jídelna, Tekoucí studená a teplá voda, Nádobí k dispozici, Kuchyňský dřez, Domácí mazlíčci na dotaz, Topení, Ve staré budově, kávovar, kuchyně, Kuchyňská zařízení, Nově zařízený pokoj/apartmá, Rustikální nábytek, Šatna, Sedací souprava, Toaster, Sušička, Předpokoj, Rychlovarná konvice
vybavení pro wellness
- infračervená kabina
Check In od 15:00 hodin
Check Out do 11:00 hodin
€ 2,40
- beze stravy
Příjezd automobilem, možnost parkování na veřejných parkovištích.
S vlakem do stanice Steyr, poté autobusem na náměstí a pěšky cca 5 minut k ubytování.
Jsme jako hostitelé nekomplikovaní a korektní.
- Vhodné pro jednotlivce
- Vhodné pro rodiny
- Vhodné pro obchodní cestující
- K dispozici pokoj / byt pro nekuřáky
,
O informace požádejte na výše uvedeném kontaktu.
kontakt & servis
4400 Steyr
telefon +43 650 8402334
E-Mail office@grossalber-immobilien.at
web grossalber-immobilien.at/
kontaktní osoba
Johannes Großalber
Haus Ölberggasse
Stelzhamerstraße 16
4452 Ternberg
telefon +43 650 8402334
E-Mail office@grossalber-immobilien.at
web grossalber-immobilien.at/
Zákonné kontaktní údaje
Haus ÖlberggasseJohannes Großalber
Stelzhamerstraße 16
AT-4452 Ternberg
office@grossalber-immobilien.at
https://grossalber-immobilien.at/
